gallery/eks_logo

EESTI KALASTAJATE SELTS

gallery/kktegu

Juhatus

Juhatusel on kuni kaksteist liiget, kes määratakse asutamisel asutajaliikmete poolt ja edaspidi üldkoosoleku poolt tähtajaga kuni kolm aastat Seltsi liikmete hulgast. Esimene juhatus valiti vastavalt asutamislepingule üheks aastaks. Juhatuse roll on Seltsi igapäevase töö juhtimine. Esimese juhatuse suur töö on Seltsi ülesehitamine.

Juhatuse esimees:
Jaanus Tamkivi - jaanus.tamkivi@kalastajateselts.ee

Aseesimees:
Indrek Varik - indrek.varik@kalastajateselts.ee

Juhatuse liikmed:
Andres Duuberg - andres.duuberg@kalastajateselts.ee
Erki Tammleht - erki.tammleht@kalastajateselts.ee
Timo Tintse - timo.tintse@kalastajateselts.ee
Argo Kasemaa - argo.kasemaa@kalastajateselts.ee
Erik Suit - erik.suit@kalastajateselts.ee