Igale oma 2018 EÕL arvestus

Nagu ka varasemalt, jäetakse arvestusest välja iga võistleja kasinamad tulemused.
Arvestus toimib kohapunktide alusel.
Võrdsete kohapunktide korral läheb koht jagamisele (nt. 2 ja 3 kohtade puhul kumbki 2.5).
Mitteosalemise eest "viimane koht + 1" punktid - vastavalt siis kas kogu võistluse kohta, või vooru kohta.

Versioon 1: VÕISTLUSE LÕPPTULEMUSE ALUSEL

Arvestatakse iga võistluse individuaalset lõpptulemust, arvestatatakse kaht parimat tulemust, kesiseim jääb välja:
#võistlejaEMVPAUVRTSTot-max
1Alexander Andrusenko41255
2Denis Mežennõi34437
4Ranel Kõmmits71918
4Dmitri Sofjin62318
4Juri Sobolev26468
6Andrei Kuznetsov865210
8Enno Toomla911716
8Stanislav Pesjukov1015616
8Aleksei Viktorov4851116
10Rauno Suurmäe5371318
11Denis Manov3571421
12Hanno Veldemann1302324
13Dmitri Derjabin3652225
14Oleg Nepomnjastsi16102026
15Laur Tammeorg15651227
16Georg Semenovski2227931
17.5Georgi Utgof2465832
17.5Maksim Efimov2865432
19Riivo Müür21132434
20Nikita Saloid4192635
21.5Kalvi Laasalu3083738
21.5Madis Mähar53172138
23Andrey Turbin47201939
24.5Jaan Grents32311041
25Aivar Kõmmits3648541
26Aleksei Špalov13294342
28Ülo Põldma12553446
28Andrus Nurme18286446
28Oleg Skorkin14653246
30Laivi Taavits26223348
31Konstantin Voznjuk39351651
32Agneriin Heinmäe46124052
33.5Marko Abram6035154
33.5Matis Miller25652954
35Argo Valdma17406457
36.5Mati Banhard20443959
36.5Margus Ollin42461759
38Alan Priidel63322860
39Timo Roos27346461
40Jürgen Kirsis44184862
41Tiit Peetsalu19524564
42Anton Theo Girlin45214766
43Marko Avsjukevits54561569
44Jaak Visnapuu66165470
45.5Tarmo Kürsa50236473
45.5Aleksandr Hrustsov55651873
47Teet Aavik33604174
48Villu Kahar61393574
49Margus Mosov11656475
51Gennadi Rootsi51383876
51Aare Silm43336476
51Jaanus Viitkin31456476
53Anatoli Kravtšuk66146478
54.5Vitali Tkatsuk37426479
54.5Veljo Sarapuu66265379
56Martin Arm52414283
57.5Sten Urbanik57513687
57.5Valmar Lilleoja23656487
59Robert Kerno66246488
60Sander Sildvee66256489
61Johannes Aab64652791
62Kenno Rohioja29656493
63Oliver Lavits66653095
64Echtel-Erle Valk49495298
65Elmar Schasmin663664100
66Kaido Olev386564102
67Gerli Albert406564104
68.5Heino Kõks666344107
68.5Serena Sarapuu664364107
70Tarmo Liias665060110
71Olev Praats664764111
72Viivi Liias666250112
73Ilja Petrovski666549114
74Jaanus Luks665364117
75Ojar Rohtla665464118
76.5Merilin Sibul566564120
76.5Elmar Talbonen666555120
78.5Reino Laas666556121
78.5Jaanus Sommermann665764121
81.5Margarita Gratšjova656557122
81.5Jaak Kask586564122
81.5Mihhail Tanvel665864122
81.5Teet Talve666161122
85Denis Zigadlo596564123
85Kaire Kauts666558123
85Gevert Meite665964123
87Elmer Heinpõld666559124
88Nikita Smirnov626564126
89.5Endel Mägedik666463127
89.5Kristo Kauts666562127

Versioon 2: VOORU SEKTORI TULEMUSTE ALUSEL

Arvestatakse iga vooru sektori punkte, arvestatakse 4 parimat, 2 kesisemat jääb välja:
#võistlejaEMV 1EMV 2PAU 1PAU 2VRTS 1VRTS 2tot-max1-max2
 1.5Ranel Kõmmits1  6 4 10 1 1 7
1.5Alexander Andrusenko2311757
3Juri Sobolev212310138
4Denis Mežennõi13414229
5Dmitri Sofjin16218810
6.5Hanno Veldemann11979312
6.5Andrei Kuznetsov6218173112
8Aleksei Viktorov814143513
10Enno Toomla63552414
10Stanislav Pesjukov45482414
10Dmitri Derjabin1318177314
12.5Denis Manov612153615
12.5Rauno Suurmäe521186215
14.5Riivo Müür1043811116
14.5Kalvi Laasalu2143312816
16Aivar Kõmmits3158131517
17.5Oleg Nepomnjastsi3.58554617.5
17.5Georg Semenovski77123.55217.5
19Konstantin Voznjuk1546125419
20Laur Tammeorg10.5118175319.5
22Madis Mähar1681128220
22Margus Ollin4167144520
22Maksim Efimov9618174120
25Jaan Grents971071621
25Nikita Saloid10.59266721
25Georgi Utgof6818176121
27Andrey Turbin715682722
28.5Laivi Taavits5101048926
28.5Aleksei Špalov387913826
31.5Ülo Põldma5510149928
31.5Agneriin Heinmäe101210114728
31.5Andrus Nurme39511171728
31.5Oleg Skorkin9218178928
34Marko Abram121522131329
35Matis Miller213181741130
36.5Alan Priidel161514331131
36.5Argo Valdma84712171731
38.5Tiit Peetsalu1111310101232
38.5Marko Avsjukevits141113126332
40.5Mati Banhard851110101033
40.5Timo Roos41199171733
42Aleksandr Hrustsov141118175434
43.5Anton Theo Girlin101259111235
43.5Jürgen Kirsis1111311101435
45.5Martin Arm1212316111036
45.5Villu Kahar161341591036
48Gennadi Rootsi15981111937
48Aare Silm146116171737
48Jaanus Viitkin133714171737
50Vitali Tkatsuk3.515910171737.5
51.5Teet Aavik891414111038
51.5Tarmo Kürsa716132171738
53.5Echtel-Erle Valk1310156151140
53.5Jaak Visnapuu1817121141340
55Veljo Sarapuu1817123.5131341.5
56Sten Urbanik131313912842
57Margus Mosov551817171744
58.5Anatoli Kravtšuk181792171745
58.5Johannes Aab161618177645
60Valmar Lilleoja771817171748
61.5Robert Kerno1817411171749
61.5Sander Sildvee181787171749
63.5Kenno Rohioja1421817171750
63.5Oliver Lavits181718179750
65Heino Kõks1817161571452
68Elmar Schasmin1817613171753
68Gerli Albert9101817171753
68Kaido Olev1271817171753
68Serena Sarapuu1817145171753
68Tarmo Liias1817157151653
71.5Olev Praats1817615171755
71.5Viivi Liias18171515131255
73Jaanus Luks1817176171757
74.5Ojar Rohtla1817816171758
74.5Ilja Petrovski18171817121258
76.5Merilin Sibul15101817171759
76.5Teet Talve18171513161559
78.5Jaak Kask11151817171760
78.5Margarita Gratšjova17151817141460
81Denis Zigadlo12151817171761
81Jaanus Sommermann18171413171761
81Elmar Talbonen18171817121561
84Gevert Meite18171612171762
84Mihhail Tanvel18171216171762
84Reino Laas18171817141462
86Nikita Smirnov15141817171763
87.5Endel Mägedik18171616161664
87.5Kaire Kauts18171817151564
89.5Elmer Heinpõld1817181715.51564.5
89.5Kristo Kauts1817181715.51665.5

Versioon 3: VOORU ÜLDTULEMUSE ALUSEL

Arvestatakse iga vooru individuaalset paremust - 4 parima tulemuse alusel, 2 kesisemat jääb arvutusest välja:
#võistlejaEMV 1EMV 2PAU 1PAU 2VRTS 1VRTS 2tot-max1-max2
1Ranel Kõmmits12314381420
2Juri Sobolev63710385126
3Alexander Andrusenko71244251927
4Denis Mežennõi51162145829
5Dmitri Sofjin32163323233
6Hanno Veldemann223426331040
7Andrei Kuznetsov247656512245
8Aleksei Viktorov3254315101846
9Denis Manov214811792248
10Enno Toomla2210191971349
11Stanislav Pesjukov1619133161550
12Rauno Suurmäe175422922751
13Dmitri Derjabin496565271252
14.5Riivo Müür3813103234458
14.5Kalvi Laasalu852119463058
16.5Georg Semenovski2526481317661
16.5Aivar Kõmmits1058324921761
18Oleg Nepomnjastsi12301818152163
19Laur Tammeorg4016565181170
20Konstantin Voznjuk59152246201471
21Madis Mähar643244830575
22.5Georgi Utgof2331656521176
22.5Margus Ollin15632853132076
24Maksim Efimov3622656516377
25Jaan Grents3528372542380
26Nikita Saloid4133822242781
27Andrey Turbin2755233082886
28Aleksei Špalov11292535523196
29Laivi Taavits18374016293699
30Agneriin Heinmäe37473825325102
31Andrus Nurme93617436464105
32.5Oleg Skorkin33865653134106
32.5Ülo Põldma192039543433106
34Marko Abram4660574949107
35Matis Miller55065651442111
36.5Alan Priidel636153111143118
36.5Argo Valdma301427476464118
38.5Mati Banhard311741373740122
38.5Timo Roos144233336464122
40Marko Avsjukevits55435248239123
41Tiit Peetsalu42449404048126
42Aleksandr Hrustsov534465651916132
43Jürgen Kirsis44419443953133
44.5Anton Theo Girlin394520344447137
44.5Martin Arm474612614237137
46Villu Kahar614915603639139
47Gennadi Rootsi573430424335141
49Teet Aavik293554554138143
49Jaanus Viitkin501126566464143
49Vitali Tkatsuk135635396464143
51Aare Silm562443216464144
52Tarmo Kürsa26645166464147
53Jaak Visnapuu66664615550152
54Echtel-Erle Valk523859245841155
55Sten Urbanik495150364529159
56Veljo Sarapuu666647125052161
57Margus Mosov201865656464166
58Anatoli Kravtšuk66663656464169
59Johannes Aab626565652624177
60Valmar Lilleoja282765656464183
61Robert Kerno666616416464185
62Sander Sildvee666631286464187
63Kenno Rohioja54665656464188
64Oliver Lavits666665653526191
65Kaido Olev452565656464198
66.5Gerli Albert343965656464201
66.5Elmar Schasmin666621526464201
68Tarmo Liias666657275761202
69Heino Kõks666662572856203
70Serena Sarapuu666656206464204
71Olev Praats666624596464211
72Viivi Liias666658585146213
73Jaanus Luks666664236464215
74Ojar Rohtla666629646464221
75Ilja Petrovski666665654745222
76Merilin Sibul604065656464228
77Jaak Kask435965656464230
78Teet Talve666660516357231
79.5Jaanus Sommermann666655506464233
79.5Denis Zigadlo485765656464233
81Gevert Meite666661456464234
82.5Elmar Talbonen666665654858236
82.5Mihhail Tanvel666645636464236
84.5Margarita Gratšjova656265655655238
84.5Reino Laas666665655454238
86Nikita Smirnov585365656464239
87Kaire Kauts666665655959248
88.5Endel Mägedik666663626263250
88.5Elmer Heinpõld666665656060250
90Kristo Kauts666665656162253

Eelmine
Taliliiga 2018 koondtulem
Järgmine
Spinninguliiga 2018 I etapp Paunkülal

Lisa kommentaar

Email again: