9 aastane Eric Pihel püüdis 6.495kg kaalunud haugi


Kõvade kalameeste klubiga on liitunud 9 aastane Eric Pihel kes 18.07.2020 Kasari jõel püüdis
Kaal 6.495kg kaalunud ja silma jörgi ca meetrise havi. Ning mitte ainult ei püüdnud aga ka vabastas.
Nagu noore kalamehe isa kirjeldab, siis alguses arvati, et jäi põhja kinni aga ei mingil hetkel hakkas nöör liikuma vasakule,paremale paadialla jne. Kui kala lõpuks pinda tuli hakati alles kahva otsima,. Sellist kolli ei osatud oodata. Aaa polnud hullu sest ta sukeldus veel mitmeid kordi ja poisil oli raske teda paadini venitada sest spinna test oli 5-25g. Aega ikka läks 10-15minutit.
Kiired pilt ja tagasi kasvama.
Landiks oli 7cm rapala shad rap.
Eelmine
Indrek Lüiste 7,4kg havi
Järgmine
Erkki Mäeväli on taas paugutanud suurte haugidega

Lisa kommentaar

Email again: